top of page

Duyurular

Burada platformla ilgili duyuruları bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı

Kurban Bayramı nedeniyle 17-21 Haziran ve 27-28 Haziran tarihlerinde derslere kısa bir ara vereceğiz. Bu döneme denk gelen abonelikler bu süre kadar uzatılacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen info@luseenglish.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


İyi tatiller! :)

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı nedeniyle 8-12 Nisan tarihleri arasında randevu sistemi kapalı olacağından, bu tarihe denk gelen aboneliklerin süresi uzatılacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

İyi tatiller! :)

Tatil Bildirimi

29 Aralık 2023 -5 Ocak 2024 tarihleri arasında tatil nedeniyle rezervasyon yapılamayacaktır. Bu tarihlere denk gelen abonelik paketlerinin süresi 1 hafta uzatılacaktır. Sorularınız için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tatil Bildirimi

22-29 Eylül tarihleri arasında tatil nedeniyle rezervasyon yapılamayacaktır. Bu tarihlere denk gelen abonelik paketlerinin süresi 1 hafta uzatılacaktır. Sorularınız için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tatil Bildirimi

26-30 Haziran tarihleri arasında Kurban Bayramı tatili nedeniyle rezervasyon yapılamayacaktır. Bu tarihlere denk gelen abonelik paketlerinin süresi 1 hafta uzatılacaktır. Sorularınız için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tatil Bildirimi

17-21 Nisan tarihleri arasında Ramazan Bayramı tatili nedeniyle rezervasyon yapılamayacaktır. Bu tarihlere denk gelen abonelik paketlerinin süresi 1 hafta uzatılacaktır. Sorularınız için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tatil Bildirimi

23-30 Aralık tarihleri arasında tatil nedeniyle rezervasyon yapılamayacaktır. Bu tarihlere denk gelen abonelik paketlerinin süresi 1 hafta uzatılacaktır. Sorularınız için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yeni Hizmet

Programlar artık yayında! Speaking ve Grammar olarak iki ayrı kategoride bulunan alıştırmalara artık ulaşabilirsiniz.

bottom of page