top of page
 • LUSE nedir?
  LUSE (Let Us Speak English), alışılagelmiş yöntemlerden uzak, eğlenceli, geniş kitlelere hitap eden bir İngilizce konuşma platformudur. Özel seanslarda ve grup seanslarında hiç Türkçe konuşmadan İngilizce konuşma becerilerinin artırılması hedeflenmektedir. Eğitmen hakkında daha fazla bilgi almak için buraya gidebilirsiniz.
 • Abonelik dahilindeki dersleri ne kadar sürede kullanabilirim?
  Abonelik paketlerinde bulunan ders adetlerinin belirtilen abonelik süresinde kullanılması gerekir. Belirtilen süre sonunda kullanılmayan dersler kullanılmış sayılır. Abonelik satın alımı sırasında abonelik başlangıç tarihi belirlenerek abonelik periyodu ayarlanabilir.
 • Aboneliğimi iptal edebilir miyim?
  Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal edilen abonelik dahilinde daha önce kullanılmış derslerde tek ders ücretine kıyasla indirimler varsa, bu indirimler ve vergilendirmeler düşüldükten sonra kalan bakiye iade edilerek abonelik iptal edilebilir.
 • Deneme dersi yapabilir miyim?
  İçeriğin size uyduğundan emin olmak için dersler sayfasında bulunan 15 dakikalık ücretsiz dersler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Rezervasyon iptali/değişikliği yapabilir miyim?
  Ders başlangıç tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar rezervasyon iptali veya değişikliği yapılabilir. Bunun için profilinizdeki "randevularım" kısmını kullanabilirsiniz.
 • Bir kerede birden fazla rezervasyon yapabilir miyim?
  Rezervasyon takvimindeki "Sepete Ekle" butonuyla bir kerede birden fazla ders rezervasyonu yapılabilir.
 • Ders sistemi nasıl?
  Platformda 2 adet ders kategorisi var: Özel Seanslar ve Grup Seansları. Özel seanslar tek olarak veya aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler halinde satın alınabilir. Satın alma işleminden sonra profil menüsü içinden randevu takviminde müsait olan bir seans seçilir ve kayıt oluşturulmuş olur. Kayıt oluşturulduktan sonra gönderilecek Zoom linki seanslar için kullanılacaktır. Grup seansları tarihleri ve saatleri önceden belli olan seans setleridir. Her set ile ilgili detaylı bilgiye setin sayfasındaki bilgi kısmından ulaşılabilir. Kayıt yapıldığında set içindeki tüm derslere erişim hakkı sağlanır. Detaylı bilgi için dersler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV dahil mi?
  Grup seansı fiyatlarına KDV dahil, özel seans fiyatlarına KDV dahil değildir.
 • Ödemeleri nasıl yapabilirim?
  Ödemeleri iyzico güvencesiyle kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Banka havalesi olarak yapılan ödemelerde -vergilendirmeler hariç- %5 indirim uygulanacaktır. Havale indirimiyle ilgili bilgi almak için info@luseenglish.com adresine mail gönderebilirsiniz.
 • Hediye kartlarını nasıl kullanabilirim?
  Hediye kartlarını, "Dersler > Özel Dersler" sayfasında bulunan takvimi kullanarak rezervasyon yaptıktan sonra çıkan ödeme sayfasındaki "hediye kartı kullanın" kutucuğunu seçip, çıkan alana hediye kodunuzu yazarak kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz rezervasyon fiyatı hediye kuponu limitinden azsa, kalan haklarınızdan kodu tekrar kullanarak yararlanabilirsiniz. Rezervasyon fiyatı hediye kuponu limitinden fazlaysa, aradaki farkı ödeyerek hediye kuponunuzu kullanabilirsiniz. Not: hediye kuponları şu anda seans setlerinde kullanılamıyor.
bottom of page