top of page
LUSE English

Neden LUSE?

Evet, haklı olarak bu soruyu siz de soruyorsunuz. Mevcut alternatifler arasından (ana dili İngilizce olan eğitmenler, 3 ayda mucizeler vaadeden kurslar, çok düşük ücretlerle sizi 150 kişilik sınıflara koyan kurslar) neden LUSE'yi seçmeliyim? Aşağıda elimden geldiğince açıklamaya çalışayım.

  • LinkedIn
  • Instagram

LUSE Gerçekçidir

Gerçekçi olmayan, umut veren vaatler hepimizin kulağına hoş gelir, fakat genelde hayal kırıklıklarıyla sonuçlanırlar. LUSE İngilizce konuşmak için yapmanız gerekenleri, karşılaşacağınız zorlukları ve ne beklemeniz gerektiğini olduğu gibi size sunacaktır. Ne olduğundan fazla, ne de eksik.

Baskül
Kitap

LUSE Deneyimlidir

LUSE (yani tabi LUSE derken Gökhan Çetinyürür'ün ta kendisinden bahsediyoruz, çünkü kendisi LUSE'nin hem kurucusu hem de mevcut olan tek eğitmeni olur) hem yurtdışı bağlantıları nedeniyle, hem çalıştığı onlarca öğrenci sayesinde ana dili İngilizce olmayanların İngilizce'ye olan yaklaşımını deneyimlemiştir.

LUSE Anlayışlıdır

Yabancı dilde konuşmak hataları beraberinde getirir ve eğiticinin mesleği gereği katılımcılar ne kadar hata yaparsa yapsın bu hataları sabırla açıklaması gerekir. LUSE, rahatça hata yaparak öğrenebileceğiniz bir platformdur.

Meeting
Curious

LUSE Meraklıdır

İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyenler birçok farklı meslek gruplarına dahil olup, farklı konulara ilgi duyabilirler. Eğiticinin bu bağlamda -uzman seviyesinde olmasa bile- birçok konuda konuşabilmesi gerekmektedir. LUSE eğitmeni Gökhan Çetinyürür meraklıdır ve bir çok konuda kendini geliştirmeye çalışmaktadır.

LUSE Ulaşılabilirdir

LUSE'ye ders dışında da mail göndererek veya Instagram'dan ulaşabilirsiniz. 

Helping hand
Thums up

LUSE Takip Eder

LUSE'de tek bir eğitmenle çalışacağınız için gelişiminiz takip edilir ve her derste en baştan başlamak zorunda kalmazsınız.

Sormak istedikleriniz mi var?

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçmekten çekinmeyin. LUSE yardımseverdir.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page